DOPORUČUJEME

naše cena 699 Kč
naše cena 699 Kč
naše cena 699 Kč

Úvod » POTISK NA ZAKÁZKU » Popis digitálního potisku

Popis digitálního potisku

 

potisk-tricekpotisk-zástěrpotisk tricek

---

Nabízíme digitální potisk textilu na zakázku

v lokalitě Kolín a Kutná Hora

 

Zakázky realizujeme již od 1ks!  |  Vždy přijatelná cena za potisk!

 

---

 

Potisk triček a další textil

Zabýváme se přímým potiskem triček, polokošilí, mikiny a dalšího textilu ze 100% bavlny. Využívat naše služby mohou přímo zákazníci, firmy pro svůj reklamní textil, copy-centra, reklamní agentury, fotoateliéry a společnosti zabývajícími se i jiným metodami potisku.


Možnosti realizace potisku triček a textilu

Nemusíte si nechat potisknout pouze tričko, ale můžeme nabídnout i potisk mikin, polokošile, košile a další textil. Vždy musí být ze 100% bavlny. Potiskneme Vám textil pro radost, známému k narozeninám, pro kluby, zájmové sdružení a spolky, partu kamarádů, absoloventská a maturitní trička, soutěže, srazy, tábory, motosrazy, večírky, kulturní akce, vtipná trička a spoustu dalšího využití.

Textil potiskneme Vaším logem, fotkou, obrázkem, textem dle návrhu.


Výhody digitálního potisku textilu

Digitální potisk je nová technologie, která má velkou perspektivu a budoucnost s neustálým vývojem technologií. Hlavní výhoda je povaha potisku, který je měkký a velmi příjemný na dotyk. Není tvrdý jako nažehlovací fólie nebo sítotisk. Díky tomu je pohodlnější nošení i s velkým potiskem.

 

  • Další výhodou je plnobarevný potisk bez limitu počtu barev. Digitální potisk umožňuje tisk do vysokého detailu a nabízí vyšší kvalitu a odolnost než transferové fólie.
  • Maximální velikost potisku je 31x40cm.
  • Tisk na bílý i tmavý textil
  • Potisk jakýmkoliv motivem
  • Vždy zajímavá cena potisku
  • Rychlá realizace potisku!
  • Bez limitu na minimální množství

 


Díky moderní technologii nabízíme vysokou kvalitu plnobarevných potisků. Používáme šetrné EKO inkousty na vodní bázi, šetrné k životnímu prostředí.